.

Font Size

Profile

Cpanel

Konaklamalı Bolu Gezisi

Maşukiye – Abant Gölü – Gölcük Milli Parkı- Yedigöller

  1. 1.Gün :Sabah 08:00 Avcılar, 09:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareketle Sapanca Maşukiye’ye varacağız. Burada serpme köy kahvaltımızı aldıktan sonra Maşukiye’nin yemyeşil doğasında bir süre yörede bulunan şelaleye doğru yürüyüş yapacağız. Sonrasında aracımıza binerek Gölcük Milli Parkı’na hareket edeceğiz. Suni bir set gölü olan Gölcük, kenarında orman ve su işlerine ait devlet konuk evini bulunduran şirin bir göldür. Yıl boyunca doğa severlerin ve fotoğraf tutkunlarının sıklıkla ziyaret ettiği park restoran, kır lokantası, kafeterya ve büfe gibi tesisleri ile ziyaretçilerine imkanlar sunmaktadır. Burada geçireceğimiz serbest zamanın ardından Bolu’nun en ünlü tabiat parklarından bir diğeri olan Abant’a hareket edeceğiz. Bu doğa harikası gölün çevresinde dilerseniz yürüyüşler yapacak dilerseniz de faytonlarla (Gezi ücretine dahil değildir) gezerek tertemiz havada eşsiz bir gün geçireceğiz. Günün sonunda Bolu’daki Kayı Apart Oteli’ne yerleşeceğiz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz ile Bolu’nun merkezinde bir türkü evinde müzik ve eğlence ile güzel bir akşam geçireceğiz. Konaklama otelimizde.
  2. 2.Gün :Sabah Kahvaltısının ardından Bolu’nun dillere destan doğası ile batı Karadeniz’in cennet köşelerinden biri olan Yedigöller Tabiat Parkı’na hareket edeceğiz. 7 adet doğal set gölünün oluşturduğu bu park çeşit çeşit bitki örtüsü ve ormanları ile ziyaretçilerine doyumsuz anlar yaşatmaktadır. Doğa’nın en cömert haliyle bizlere ev sahipliği yapan Tabiat parkını gün boyunca dolaşacak, harikulade fotoğraflar çekebilme şansımız olacak. Parkın içinde bulunan tesislerde de dinlenebilme, sohbet edebilme imkânımız olacak. Günün sonunda Istanbul’a hareket ederek sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka gezimizde karşılaşabilmek ümidiyle vedalaşacağız.

 

Gezi Ücreti

Kişi Başı :

 

Dahil olan hizmetler

* Lüks araçlar ile ulaşım

* Belirtilen bütün geziler

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

* Maşukiye’de Serpme Sabah Kahvaltısı

* Bolu Kayı Apart Otel’de Konaklama

* Otelde kahvaltı

* Otelde Akşam Yemeği

* Tursab zorunlu seyahat sağlık sigortası

 

Dahil Olmayanlar:

* Giriş Ücretleri (65 Yaş üstü ücretsizdir)

* Kişisel Harcamalar

* Öğle Yemekleri

 

Değerli Misafirimiz,

Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için :

Turumuza katılmaya karar verdiğinizde pasaportunuzda veya kimliğinizde yazdığı şekilde adınız, Soyadınız, tc kimlik numaranız ve doğum tarihiniz ile birlikte acentemize kayıt yaptırabilirsiniz.

  1. 1.Tur’a kayıt anında rezervasyonun kesinleştirilebilmesi için kaparo ödenmesi gerekmektedir. (Min. Tur ücretinin yarısı)
  2. 2. Tur hareket tarihinden 45 gün ve daha fazla olan sürelerde Tur Bedelinin en az %50’si ödenmiş olup hareket tarihine 15 gün kala bakiyenin kapatılmış olması gerekmektedir
  3. 3.Tur’a Kayıt anında tur hareketine 15 gün ve daha az zaman kalmış olması durumunda tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  4. 4.Yabancı para birimi cinsinden belirtilmiş olan tur bedelleri ödeme yapılacağı gün ve saatteki TCMB efektif satış kurları üzerinden TRL olarak ödenebilir.
  5. 5.Yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonunuz iptal edilir.
  6. 6.Tur’a son kayıt tarihi gezi tarihinden2 gün öncedir. Sonraki talepler uçak, araç ve/veya otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.
  7. 7.Turumuz Minimum 25 Kişi ile hareket edecektir. Yeterli Kişi sayısı oluşmaması durumunda tur iptal edilir ve kayıt yaptıran misafirlerimize bu bilgi en geç tur tarihinden 2 gün öncesinde bildirilir.
  8. 8.Gezimizin rotasında kullanılacak araçlar ülke şartlarına ve kişi sayısına bağlı olarak klimalı konforlu araçlar kullanılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin: 

Ofis Tel: 0216 418 31 51

Sirali AYDIN:   0533 453 31 79