.

Font Size

Profile

Cpanel

Günübirlik Edirne Turu

 

Sabah 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, 

07:30 Mecidiye Köy Finansbank Önü,
07:45 İncirli Ömür Plaza Önü'nden hareketle Osman'lının Avrupa'ya açılan kapısı Edirne'ye doğru ikramlarımız eşliğinde yola çıkıyoruz.

Çeşitli molalar ile sürecek seyahatimizin sonunda varacağımız 3 büyük imparatorluğun izlerini taşıyan bu güzel kentte Mimar Sinan'ın »Ustalık Eserim« dediği Selimiye Camii, Selimiye Arasta'sı, Üç Şerefeli Camii, Eski Camii, Bedesten ve Ali Paşa çarşısını gezip Edirne'nin meşhur Ciğer tavasından oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında Kırkpınar güreşlerinin ve Kakava Şenliklerinin gerçekleştirildiği Saray içi mevkii ve adalet kasrı, 2. Beyazid Külliyesi ve şifahanesi, Tren istasyonu, Lozan anıtı ve müzesi, Tunca ve Meriç nehirlerini de gördükten sonra yöreye has ürünlerden olan badem ezmesi, deva-i misk tatlısı, kavala kurabiyesi, Aynalı süpürge, meyve kokulu sabunlardan alabilmeniz için serbest zaman vereceğiz. Günün sonunda hareketle Istanbul'a doğru yola çıkacağız. Varışımız ile birlikte sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir başka gezimizde görüşebilmek ümidiyle veda edeceğiz

 

Gezi Ücreti

Kişi Başı

 

Dahil olan hizmetler

* Lüks araçlar ile ulaşım

* Belirtilen bütün geziler

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

* Araç içi Sandviç ve meyve suyu ikramı

* Öğle Yemeği (Ciğer Tava veya Izgara köfte, Salata, Ayran)

 

Dahil Olmayanlar:

* Giriş Ücretleri (65 Yaş üstü ücretsizdir)

* Kişisel Harcamalar

 

Değerli Misafirimiz,

Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için :

Turumuza katılmaya karar verdiğinizde pasaportunuzda veya kimliğinizde yazdığı şekilde adınız, Soyadınız, tc kimlik numaranız ve doğum tarihiniz ile birlikte acentemize kayıt yaptırabilirsiniz.

  1. 1.Tur’a kayıt anında rezervasyonun kesinleştirilebilmesi için kaparo ödenmesi gerekmektedir. (Min. Tur ücretinin yarısı)
  2. 2. Tur hareket tarihinden 45 gün ve daha fazla olan sürelerde Tur Bedelinin en az %50’si ödenmiş olup hareket tarihine 15 gün kala bakiyenin kapatılmış olması gerekmektedir
  3. 3.Tur’a Kayıt anında tur hareketine 15 gün ve daha az zaman kalmış olması durumunda tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  4. 4.Yabancı para birimi cinsinden belirtilmiş olan tur bedelleri ödeme yapılacağı gün ve saatteki TCMB efektif satış kurları üzerinden TRL olarak ödenebilir.
  5. 5.Yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonunuz iptal edilir.
  6. 6.Tur’a son kayıt tarihi gezi tarihinden2 gün öncedir. Sonraki talepler uçak, araç ve/veya otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.
  7. 7.Turumuz Minimum 35 Kişi ile hareket edecektir. Yeterli Kişi sayısı oluşmaması durumunda tur iptal edilir ve kayıt yaptıran misafirlerimize bu bilgi en geç tur tarihinden 2 gün öncesinde bildirilir.
  8. 8.Gezimizin rotasında kullanılacak araçlar ülke şartlarına ve kişi sayısına bağlı olarak klimalı konforlu araçlar kullanılacaktır.

 

 

Detaylı Bilgi İçin: 

 

Ofis Tel: 0216 418 31 51

 

Sirali AYDIN:   0533 453 31 79