.

Font Size

Profile

Cpanel

Gunubirlik Canakkale

bir devrin battığı, Yüce Türk Ulusunun destan yazdığı topraklara, Çanakkale şehitlerimizi anmaya gidiyoruz...

Program : 
07:30'da Mecidiyeköy'e hareket edeceğiz. Beylikdüzü, Silivri, Tekirdağ rotasını takip ederek Trakya’nın verimli topraklarının manzaraları ile Gelibolu'ya varacağız. 2. Dünya savaşının en kanlı çarpışmalarının yaşandığı bu topraklarda; Kilitbahir Kalesi, Tabyalar, Şahindere Şehitliği, Abide, Yahya Çavuş Şehitliği, Anzak Koyu, Mehmetçik Anıtı, 57. Alay Şehitliği ve Conkbayırı'nı gezerek başarılması zor zaferlerin elde edildiği bir kahramanlık destanının yazıldığı bölgeyi gezdikten sonra geldiğimiz rotayı takip ederek Istanbul'a doğru yola çıkıyor
uz. Tekirdağ'da vereceğimiz yemek molasında yörenin ünlü Tekirdağ Köftesini tadacak ve sonrasında İstanbul'a varacağız.

Gezi Ücreti Kişi Başı :

 

Dahil Olan Hizmetler : 
+ Lüks araçlar ile ulaşım
+ Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
+Tekirdağ'da Köfte Menüden oluşan Akşam yemeği

 

Dahil Olmayan Hizmetler : 
- Girişler
- Öğle Yemekleri
- Yemeklerle beraber alınan içecekler
- Kişisel harcamalar

 

Değerli Misafirimiz,

Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için :

Turumuza katılmaya karar verdiğinizde pasaportunuzda veya kimliğinizde yazdığı şekilde adınız, Soyadınız, tc kimlik numaranız ve doğum tarihiniz ile birlikte acentemize kayıt yaptırabilirsiniz.

 

  1. 1.Tur’a kayıt anında rezervasyonun kesinleştirilebilmesi için kaparo ödenmesi gerekmektedir. (Min. Tur ücretinin yarısı)
  2. 2.Tur hareket tarihinden 45 gün ve daha fazla olan sürelerde Tur Bedelinin en az %50’si ödenmiş olup hareket tarihine 15 gün kala bakiyenin kapatılmış olması gerekmektedir
  3. 3.Tur’a Kayıt anında tur hareketine 15 gün ve daha az zaman kalmış olması durumunda tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  4. 4.Yabancı para birimi cinsinden belirtilmiş olan tur bedelleri ödeme yapılacağı gün ve saatteki TCMB efektif satış kurları üzerinden TRL olarak ödenebilir.
  5. 5.Yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonunuz iptal edilir.
  6. 6.Tur’a son kayıt tarihi gezi tarihinden 2 gün öncedir Sonraki talepler uçak, araç ve/veya otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.
  7. 7.Turumuz Minimum 35 Kişi ile hareket edecektir. Yeterli Kişi sayısı oluşmaması durumunda tur iptal edilir ve kayıt yaptıran misafirlerimize bu bilgi en geç tur tarihinden 2 gün öncesinde bildirilir.
  8. 8.Gezimizin rotasında kullanılacak araçlar ülke şartlarına ve kişi sayısına bağlı olarak klimalı konforlu araçlar kullanılacaktır.

 

Detaylı Bilgi İçin: 

Ofis Tel: 0216 418 31 51

Sirali AYDIN:   0533 453 31 79