.

Font Size

Profile

Cpanel

Günübirlik Bolu Gezisi

Maşukiye – Abant Gölü – Gölcük Milli Parkı

Sabah 06:00 Taksim AKM önü, 07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareketle Sapanca Maşukiye’ye varacağız. Burada serpme köy kahvaltımızı aldıktan sonra Maşukiye’nin yemyeşil doğasında bir süre yörede bulunan şelaleye doğru yürüyüş yapacağız. Sonrasında aracımıza binerek Gölcük Milli Parkı’na hareket edeceğiz. Suni bir set gölü olan Gölcük, kenarında orman ve su işlerine ait devlet konuk evini bulunduran şirin bir göldür. Yıl boyunca doğa severlerin ve fotoğraf tutkunlarının sıklıkla ziyaret ettiği park restoran, kır lokantası, kafeterya ve büfe gibi tesisleri ile ziyaretçilerine imkanlar sunmaktadır. Burada geçireceğimiz serbest zamanın ardından Bolu’nun en ünlü tabiat parklarından bir diğeri olan Abant’a hareket edeceğiz. Öğle yemeği olarak “Mangalda Sucuk Ekmek” partimizi gerçekleştirecek ve bu eşsiz gölün çevresinde dilerseniz yürüyüşler yapacak dilerseniz de faytonlarla (Gezi ücretine dahil değildir) gezerek tertemiz havada eşsiz bir gün geçireceğiz. Günün sonunda Istanbul’a hareket edecek ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka gezimizde karşılaşabilmek ümidiyle sizlere veda edeceğiz.

 

Gezi Ücreti

Kişi Başı

 

Dahil olan hizmetler

* Lüks araçlar ile ulaşım

* Belirtilen bütün geziler

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

* Maşukiye’de Serpme Sabah Kahvaltısı

* Öğle Yemeği (Mangalda Sucuk Ekmek ve ayran menüsü)

 

Dahil Olmayanlar:

* Giriş Ücretleri (65 Yaş üstü ücretsizdir)

* Kişisel Harcamalar

 

Değerli Misafirimiz,

Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için :

Turumuza katılmaya karar verdiğinizde pasaportunuzda veya kimliğinizde yazdığı şekilde adınız, Soyadınız, tc kimlik numaranız ve doğum tarihiniz ile birlikte acentemize kayıt yaptırabilirsiniz.

  1. 1.Tur’a kayıt anında rezervasyonun kesinleştirilebilmesi için kaparo ödenmesi gerekmektedir. (Min. Tur ücretinin yarısı)
  2. 2. Tur hareket tarihinden 45 gün ve daha fazla olan sürelerde Tur Bedelinin en az %50’si ödenmiş olup hareket tarihine 15 gün kala bakiyenin kapatılmış olması gerekmektedir
  3. 3.Tur’a Kayıt anında tur hareketine 15 gün ve daha az zaman kalmış olması durumunda tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.
  4. 4.Yabancı para birimi cinsinden belirtilmiş olan tur bedelleri ödeme yapılacağı gün ve saatteki TCMB efektif satış kurları üzerinden TRL olarak ödenebilir.
  5. 5.Yukarıdaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonunuz iptal edilir.
  6. 6.Tur’a son kayıt tarihi gezi tarihinden2 gün öncedir. Sonraki talepler uçak, araç ve/veya otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.
  7. 7.Turumuz Minimum 35 Kişi ile hareket edecektir. Yeterli Kişi sayısı oluşmaması durumunda tur iptal edilir ve kayıt yaptıran misafirlerimize bu bilgi en geç tur tarihinden 2 gün öncesinde bildirilir.
  8. 8.Gezimizin rotasında kullanılacak araçlar ülke şartlarına ve kişi sayısına bağlı olarak klimalı konforlu araçlar kullanılacaktır.

 

 

Detaylı Bilgi İçin: 

Ofis Tel: 0216 418 31 51

Sirali AYDIN:   0533 453 31 79