.

Font Size

Profile

Cpanel

Articles

Cennette Bir Yolculuk

1. Gün: Sabah Erzurum’dan hareket edilerek Tortum Öşvank Manstırı, Tortum Gölü ve Şelalesi’ne gidilir. Öğle yemeğini için muhteşem turkuaz rengiyle insanı büyüleyen Yedigöller Balık Çifliği’ne gidilir. Yusufeli’ne varıldıktan sonra otele yerleşilir. Çoruh Nehri’nde rafting yapıldıktan sonra akşam yemeği için kalınacak otele gelinir ve kalan zaman serbest zaman olarak değerlendirilir.

2. Gün: Sabah kahvaltısının ardından araçla Sarıgöl Ayılar Hamamı, Barhal Köyü ve Barhal Kilisesi’nin görülmesi sonrasında Naznara Yaylası’na vararak hazır olan katırlara sırt çantası verilerek yürüyüşle Amanesketi oradan da Satibe Düzü’ne geçilerek kamp atılır. Vakit kalırsa Karagöl’e aynı gün akşamı gidilir kalmazsa ertesi sabah gidilir. Satıbe Düzü’nde akşam yemeği ve konoklama yapılır.

3. Gün: Sabah kahvaltısının sonra sırt çantaları katırlara verilerek sırasıyla Borıvan Yaylası, Pişenkaya Yaylası sonrasında da Onbolot Düzü’ne gelinerek akşam kampı kurulur. Akşam yemeği ve konaklama burada yapılır.

4. Gün: Sabahın erken saatinde kahvaltı yapılır çünkü bugün ki yürüyüşümüz zorlu ve uzundur. Yine   sırt çantaları katırlara verilerek yürüyüşe başlanır. Kemerli Kaçkar Zirvesi’nden aşılarak Avaşur Yaylası’na gelinir ve yürüyüşümüz burada son bulur . Hazır olan araca binildikten sonra konaklamak için Ayder’e gidilir. Akşam yemeği ve konaklama Ayder’de yapılır.

5. Gün: Otelde yapacağımız kahvaltının ardından araçla Ardaşen Rize ve Uzun Göl’e geçilir. Öğle yemeği de burada yenildikten sonra yola devam ederek Trabzon’a varılır ve program son bulmuş olur.

 

 

Detaylı Bilgi İçin

 

Sirali AYDIN:   0533 453 31 79